Franciszkanie Prowincji św. Jadwigi na misjach w Azji
W 1911 roku Generał Zakonu Braci Mniejszych erygował na Śląsku Prowincję św. Jadwigi. Było to nie tylko…
W 1911 roku Generał Zakonu Braci Mniejszych erygował na Śląsku Prowincję św. Jadwigi. Było to nie tylko…